Nakrycia do domu lub lokalu

Producent wysokiej jakości obrusów, Natim, od lat oferuje swoim klientom znakomite rozwiązania do domów, restauracji cze hotelów. Oferowane przez firmą nakrycia dzielą się nie tylko ze względu na rozmiary, kolory czy wzornictwo, ale także materiał, z którego powstają. Do lokali usługowych i gastronomicznych poleca się przede wszystkim poliestrowe nakrycia plamoodporne, które niełatwo się brudzą, lecz szybko czyszczą. Natomiast do domów można kupić obrusy bożonarodzeniowe lub tradycyjne białe - w zależności od indywidualnych potrzeb wybranego klienta.

Obrusy bożonarodzeniowe

Jednym z elementów przygotowań do świąt Bożego Narodzenia jest właściwe udekorowanie domu. Należy odpowiednio ozdobić stół, przygotować girlandy czy rozejrzeć się za bombkami choinkowymi. Obrusy bożonarodzeniowe, które sprzedaje Natim, pozwolą na staranne przystrojenie miejsca, w którym odbędzie się Wigilijna kolacja oraz kolejne świąteczne posiłki. Wśród najpopularniejszych wzorów znalazły się wyszywane bombki, choinki czy prezenty, ale także delikatne białe nakrycia, pod którymi według tradycji, znaleźć się musi sianko.

Dane firmy "Obrusy Natim":

Graniczna 11 | 62-060 Witobel | woj.: wielkopolskie | NIP: 779-001-75-98 | REGON: 004793865 | Numer telefonu: +48 618 135 299 | obrusynawymiar.pl | szyjemyobrusynawymiar.pl

Oferta firmy: Obrusy bożonarodzeniowe

Nasza lokalizacja:

Położenie: 52.268362,16.705232

Godziny działalności:

poniedziałek:24h
wtorek:24h
środa:24h
czwartek:24h
piątek:24h
sobota:24h
niedziela:24h

Jesteśmy w Social Media:

Inni użytkownicy również przeglądali:

Organizacja przestrzeni mieszkania.

Zabudowa wnęk - Poznań

Komponenty oświetlenia LED-owego

led-sklep.com

Specjalista od aranżacji wnętrz

Informacje