Montaż, serwis i naprawa klimatyzacji

Złota Klimatyzacja prowadzi swoją działalność w Krakowie i okolicznych miejscowościach. Oferuje kompleksowe usługi klimatyzacyjne, które mogą obejmować montaż urządzeń, serwis oraz ich naprawę. Usługi świadczone są przez doświadczony zespół firmy, który działa dokładnie, fachowo i sprawnie. Dba nie tylko o poprawność całej instalacji, ale również o estetykę wykonania. Firma działa w branży już ponad 10 lat, dlatego zna bardzo dobre i sprawdzone rozwiązania oraz oferuje konkurencyjne ceny. Ponadto, klient zawsze może liczyć na indywidualne doradztwo.

Serwis klimatyzacji

Serwis klimatyzacji jest szczególnie istotny dla wysokiej jakości działania urządzenia oraz bezpieczeństwa korzystających z niego. Złota Klimatyzacja oferuje tego typu usługi. Świadczone są one przez fachowców, którzy działają dokładnie, sprawnie oraz kompleksowo. Firma po instalacji klimatyzatora zapisuje datę w kalendarzu i przypomina o konieczności serwisu sprzętu. W ten sposób przedłużana jest jego żywotność oraz zapobiega się powstaniu usterek. Złota Klimatyzacja działa w Krakowie i okolicach, oferując bardzo korzystne ceny swoich usług.

Dane firmy "Złota Klimatyzacja":

Tyniecka | 32-050 Kraków Skawina | woj.: małopolskie | NIP: 955-125-12-86 | REGON: 812594034 | Numer telefonu: +48 515 776 282 | www.zlotaklimatyzacja.pl | garlejmariuszgmail.com

Oferta firmy: Złota Klimatyzacja

Nasza lokalizacja:

Położenie: 50.0464284,19.7246942

Godziny działalności:

poniedziałek:24h
wtorek:24h
środa:24h
czwartek:24h
piątek:24h
sobota:nieczynne
niedziela:nieczynne

Jesteśmy w Social Media:

Inni użytkownicy również przeglądali:

Montaż okien

Strona internetowa

Piece z gliny

Kuchnie kaflowe - Dacer

Profesjonalne projekty budowlane

Informacje